Pajujo

Pajujo

Półfinaliści VI edycji programu MUST BE THE MUSIC !!

Zespół rozpoczął swoją działalność w 2005r. Od tego czasu zagraliśmy około 400 koncertów, grając m.in. na największych polskich festiwalach reggae tj. Ostróda Reggae Festival, Reggaeland, Reggae Na Piaskach, Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi, Afryka Reggae Festival. W 2012r. na 18stej edycji Przystanku WOODSTOCK!!!

Zespół na koncie ma kilka zwycięstw w konkursach muzycznych:
- nagroda Publiczności na festiwalu "ROCKTIME" w Opolu
- nagroda Publiczności na festiwalu "FAZA" w Katowicach
- ROCK REGGAE FEST
- SPAZM 2007 w Katowicach
- Party Rura Kraków 2008
- Reggae na Piaskach w Konkursie Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka

Nominowani w kategorii "Muzycznej nadziei polskiego reggae" największego czasopisma reggae w Polsce FREECOLOURS.

Reggae pod różną postacią, począwszy od ROOTS REGGAE przez RAGGA po energetyczne SKA i ROCKSTEADY. Wszystkie kompozycje są połączone z charakterystyczną sekcją dętą. Od 2012r. postanowili połączyć wokal męski z niesamowitym głosem Martyny Gąsiorek.

Od listopada 2013r. dostępny jest trzeci album „BIEGUNY” wydany za pośrednictwem wytwórni LOU & ROCKED BOYS. Płytę promuje utwór „NIE ZATRZYMASZ MIŁOŚCI” z udziałem KAMILA BEDNARKA, do którego nagrali teledysk zrealizowany przez MANIA STUDIO.

Do nagrania zaprosili bardzo interesujących gości m.in. Kamila Bednarka, Chilla z zespół Raggafaya oraz Mateusza Fraszka. Na płycie jest 13 utworów w różnej stylistyce, ale zawsze nawiązującej do reggae. Zapraszamy do odsłuchu :) !!

Dyskografia:
Abraskadubra (2010 Zima)

Bieguny (2013 Lou&Rocked Boys)

Zobacz pozostałe zespoły

Newsletter

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? zostaw swój email:

progres