Nowy klip paXona - To jest PaX04.04.2016

Już dziś na naszym kanale premiera nowego klipu paXona. "To jest PaX" pochodzi z pierwszej solowej płyty byłego wokalisty NDK wydanej w październiku 2015 roku wspólnym nakładem Lou&Rockerd Boys i Urban Records. Płyta zebrała dobre recenzje. 

 

"już przy pierwszym utworze z płyty naprawdę podnoszą na duchu i sprawiają, że poza przyjemną melodią, skupiam się też na tekście, analizuję go i w wielu przypadkach po prostu przyswajam, bo to nie są pierwsze lepsze słowa, które po prostu dobrze się ze sobą rymują i robią ze słuchacza debila, pokazując jak bardzo ma gdzieś dobry kawałek muzyki, bo weźmie wszystko, co ma ładne, przyjemne brzmienie.

Roots Rap Reggae uznaję za bardzo udaną publikację, do której bardzo często będę wracać ze względu na chociażby głębię tekstów. Bo to one są największym atutem ten publikacji. Muzycznie, PaXton nie zrobił niczego nowego, ani szalenie zaskakującego. To tekstem właśnie podbija serca i udowadnia, że warto sięgnąć po jego twórczość. Mnie przekonał a teraz ja mam nadzieję, że uda mi się przekonać Was." / Paulina Chmielewska, www.wredotek.pl/

" Człon reggae ma tutaj silną reprezentację. Wybrany do promocji „Nowy porządek świata”, „Ludzik”, czy miłosne wyznanie „Moje słońce” - Jamajka w całej krasie. Rap? Proszę bardzo: „Cyrk”, „Nauczony na błędach”, czy „Policja” (z cytatami z Jamala). Ten ostatni numer pewnie nie spodoba się stróżom prawa i porządku. Ale śmiało mógłby stać się nieoficjalnym hymnem pewnego ruchu społeczno – politycznego ;) O latynoskich korzeniach artysty przypomina z kolei kawałek „Sentymenty” (też doczekał się klipu). Ta mieszanka wypada całkiem przekonująco.
Płyta do posłuchania oraz imprezowania przy niej. „Roots Rap Reggae”, po prostu..." / Robert Dłucik, wyspa.fm/

 

 "To Jest PaX" to kolejny singiel promujący płytę "Roots Rap Reggae".  W refrenie gościnnie udzielają się I Grades oraz Chico. Dziewczyny współpracowały m.in. z Antonym B, Mesajah czy Kamilem Bednarkiem i tworzą najlepszy chórek w Polsce, co potwierdza mnóstwo pochlebnych recenzji zebranych na scenach całego świata. Za gitarę odpowiedzialny jest Cibel z Riddim Bandits, gramofony to zasługa DJ'a Liquid, a całość wyprodukował niezawodny GPD.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1xkBnPFozlA

 


 

Newsletter

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? zostaw swój email:

progres