18 - lecie Lou & Rocked Boys !!18.11.2015

Rok 2016 jest szczególnym rokiem w historii naszego wydawnictwa, gdyż będzie to 18 rok jego działalności. W wielu państwach młodzi ludzie, gdy osiągną taki wiek, otrzymują dowód tożsamości i pełnie praw obywatelskich, krótko mówiąc stają się dojrzali. Tradycyjnie taką cezurę czasową czci się na imprezie zwaną po prostu OSIEMNASTKĄ.
Tak więc by tradycji stało się zadość, My też „dojrzałość” naszego labela postanowiliśmy uczcić taką imprezą!!!
20 lutego 2016 roku zaplanowaliśmy urodzinową bibę we wrocławskim lokalu „Zaklęte Rewiry”, gdzie na trzech scenach zaprezentuje się 18 artystów związanych z naszą wytwórnią. Jedni z nich są z nami dłużej, inni krócej, jedni są znanymi szerokiej publiczności, inni mają status artysty kultowego lub dopiero debiutują. Z wszystkimi współpracujemy, bo uważamy, ze należy im się pod postacią płyt udokumentowanie ich twórczości i możliwość dotarcia do słuchaczy. Te 18 zespołów, które wystąpią na 18 – leciu Lou & Rocked Boys to najlepsza możliwa, elitarna reprezentacja naszej działalności. Ostateczny line up będziemy podawać wkrótce, ale uważni obserwatorzy mogą domyślać się kogo na pewno nie zabraknie na tej imprezie.
Jesteśmy dumni z rozwoju naszej wytwórni płytowej, który wciąż progresywnie się zmienia wraz z upływem lat. Dlatego też postanowiliśmy tę okazję uczcić godnie i jak to bywa na imprezach urodzinowych zapraszamy na poczęstunek. W cenie każdego biletu można się spodziewać gastronomii all inclusive !!!
Takiej imprezy w Polsce jeszcze nie było !!!

UWAGA !!!!

Na 18-te urodziny Lou & Rocked Boys, które odbędą się 20 lutego 2016 r. w Zaklętych Rewirach zapraszamy osoby, które ukończyły 16 lat. Osoby powyżej 18 roku życia mogą korzystać z cateringu obejmującego alkohol. Ich wiek będzie sprawdzany przez ochronę na wejściu do klubu przed koncertem na podstawie dokumentu ze zdjęciem. Osobom pełnoletnim będą wydawane opaski uprawniające do korzystania z baru. W związku z tym wszystkich zainteresowanych prosimy o zabranie dokumentu potwierdzającego wiek uczestnika. 


 

Newsletter

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? zostaw swój email:

progres